reklam

20 Şubat 2014 Perşembe

DOĞADAN GELEN TASARIMLAR & VESAİREBirkaç gün önce kızımla güzel bir Nişantaşı gezisi yaptık.Uzun zamandır ınstagramdan beğenerek takip ettiğim Vesaire çiçekçiliğin de kapısını araladık.Birbirinden güzel çiçeklerin yer aldığı mağazanın samimi ve güleryüzlü sahibi Ayça Hanım bizi karşıladı.Hayatımda belki hiç görmediğim birbirinden güzel çiçeklerin bulunduğu ve değişik sunumlarıyla insanı büyüleyen bir mağaza... Her detayı ile Ayça Hanımın ilgilendiği bu mağazaya çiçekçi dersek haksızlık etmiş oluruz.Burası adeta bir tasarım atölyesi... Farklı sunum ve teknikleri ile her çiçek bir sanat eseri. El yapımı tasarımlardan hoşlananlar için doğru adres diyebilirim.Ayrıca, Mart ayından itibaren kendi çiçeğini kendi hazırlamak isteyenler için workshopların başlayacağı haberi de benden olsun:))  

Vesaire Teşvikiye House Cafe' nin sokağından girip, ilk sağa döndüğünüzde Ahmet Fetgari Sokak No:52 de telefon 0 212 231 87 34

1 yorum:

  1. Doğal malzemelerle yapılan çalışmaları çok seviyorum,verdiğiniz bilgiler için teşekkürler İlknur hanım.Sevgilerimle..

    YanıtlaSil

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...